HAKKIMIZDA...

    GÖLBAŞI İKİNCİ EL EŞYA-SPOT: 2.El Eşyaların Ankara İlimizin her ilçesinde adresinizde görülmesi ekspertiz yapılması ve anlaşma sağlanırsa alınması firmamız tarafından gerçekleştirilir. golbasispot.com Sitesine Ankara dışından ikinci el eşya satışı ve alımı için lütfen başvurmayınız.

- Golbasispot.com İkinci el ev eşyalarını, eski eşyaları, lokanta ve pastane malzemelerini, antika eşyalarınızı Ankara ilimizin her ilçesinde nakit ve değerinde satın almak ve satın alınan 2. el ve spot eşyaları satmak için oluşturulmuş Özel ciddi bir web sitesidir.

- Satmak istediğiniz eşyalar için fiyat vermek tarifiniz üzerine net olmadan ortalama fiyatlar telefon yoluyla yapılabilir ve daha sonra adresinize gelerek eşyalarınızı görerek ekspertizlerimiz tarafından net ve tam bir fiyat size söylenecektir.

- Satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızı, vereceğiniz adrese gelerek eşyaların ücretini nakit olarak taktim eder ve eşyalarınızı ekibimiz ile uygun araçlarımıza koyarak önce temizleme için kuaföre sonra mağazamıza taşımaktayız.

-Dikkat!!! Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünler Gölbaşı içinde, istediğiniz adrese ücresiz nakliye yapılır.  Gölbaşı dışında ise sadece yakıt ücreti karşılığında nakliyeniz yapılacaktır.

- Kredi kartı ile satış yapmamakla birlikte; Çek ve senet karşılığı ürün almıyor ve satmıyoruz.